ODLUDEK. SoliTARY SOLDIER – Oprawa miękka

79,00  z VAT

ODLUDEK SoliTARY SOLDIER Roberta Kulika to powieść o chłopcu, który usiłował zostać żołnierzem, i człowieku, który przechodzi swoją drogę – od zachwytu ideą przez obłęd odkrytego absurdu do gorzkiego smaku rozczarowania.

Finał jednak nie jest oczywisty…

1540 w magazynie (może być zamówiony)

Opis

Powieść ODLUDEK – Literatura najwyższej próby

Książka, która porusza i skłania do refleksji, dostarcza niezapomnianych wrażeń.
Finezyjna mieszanka głębokiego wzruszenia, humoru i zadumy.
Na jednej szali życie i śmierć, miłość i nienawiść, radość i gorycz upadku. Czy łatwo ją przechylić? Wystarczy zmienić punkt widzenia…

Fikcja inspirowana faktami

Książka Odludek to powieść o chłopcu, który usiłował zostać żołnierzem, i człowieku, który przechodzi swoją drogę. Od zachwytu ideą przez obłęd odkrytego absurdu do gorzkiego smaku rozczarowania. Finał jednak nie jest oczywisty. W powieści splatają się wątki wojenne z czasu interwencji w Iraku i Afganistanie z silnie zarysowanym motywem realiów sił specjalnych, a także obyczajowe i etnograficzne, w których sportretowano Polskę schyłku XX i początku XXI wieku. Przez główny nurt wydarzeń przeziera delikatne tło historyczne. Pozbawione mocnych kotwic w warstwie faktograficznej nie przytłacza gąszczem szczegółów, lecz tworzy subtelny kontekst, dzięki któremu strumień akcji nabiera wyrazistości, naprowadzając na nowe tropy i znaczenia.

Odludek Książka Wydawnictwo Portarhur

Od Autora

„Książkę tę polecam Czytelnikom, których określam mianem ludzi szczęśliwych – mających czas i potrzebę wnikania w nieoczywiste, rozbudowane światy, odwagę mierzenia się z silnymi emocjami, śmiałego wędrowania w gąszczu ludzkich losów.
Ta powieść stała się ode mnie niezależna. Wraz z postawieniem przeze mnie ostatniej kropki pożegnała debiutanta jak żegna się domokrążcę, zamykając za nim drzwi, i wraca do ulubionych zajęć.
Powieść jest fikcją inspirowaną faktami. Spisałem, co mi nakazała i zmierza teraz w Waszym kierunku. Ja wreszcie odpocznę. Zostawiam Was z nią sam na sam. Na to co się zdarzy nie mam wpływu”.
Robert Kulik

Wydawnictwo Port Arthur

Adres odbioru osobistego:
LAPISART, ul. Staniewicka 14A/1, 03-310 Warszawa, lapisart.pl

Informacje dodatkowe

Waga 5 kg
Oprawa

Oprawa miękka